W mediach

W telewizji

Na tematy związane z podróżowaniem z dziećmi w ostatnich latach rozmawialiśmy TVP 1 w programie „Kawa czy herbata”, w TV Puls, która zaprosiła nas do programu „Niedzielak” oraz w kanale Podróże na Onet.tv cz.1, cz. 2, a także dwukrotnie w TVN Warszawa.
Zapraszamy do oglądania

Audycje radiowe

W radiu gościliśmy wielokrotnie. Pierwszym spotkaniem była trzygodzinna audycja nocna w I Programie Polskiego Radia, potem było kilka krótkich audycji w Radio Bis. Wielokrotnie gościliśmy w Radiu Józef oraz Radiu Warszawa, Malwinka była gościem Programu 1 Polskiego Radia, Radia Euro oraz w Rosyjskiej Rozgłośni Polskiego Radia, a ostatnio w audycjach „Muzyczna Mapa Jaremy” na falach internetowego Radiowida. W październiku 2014 gościliśmy na falach Radia Wnet.
Zapraszamy do słuchania.

W gazetach i kolorowych magazynach

Na przestrzeni lat powstało szereg artykułów o podróżowaniu z dziećmi, w których wypowiadaliśmy się w charakterze ekspertów. Szczególnie lubimy artykuł w Twoim Stylu, który był opublikowany w lipcu 2011. Kilkakrotnie sami udzielaliśmy się w mediach, publikując artykuły w dodatku „Nasze Podróże”.
Zapraszamy do lektury

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *